ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

пʼятниця, 7 жовтня 2011 р.

07.10.2011р. Б. / «Церква, займаючись освітою і вихованням, допомагає людям стати свобідними і відповідальними», − Блаженніший Святослав на зустрічі ВРЦіРО

6 жовтня у Києві відбулася зустріч Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій (ВРЦіРО) з представниками посольств. Учасниками засідання зокрема були Посли США, Канади, Франції, представник Німецького посольства, представник Британського посольства, представник Ізраїльського посольства, представник Польського посольства та представник Апостольської нунціатури. Від Української Греко-Католицької Церкви участь у зустрічі взяв Блаженніший Святослав (Шевчук), Глава УГКЦ.
 
Глава УГКЦ говорив на тему впливу Церкви та ВРЦіРО на розбудову громадянського суспільства в Україні. «Двадцять років тому ми отримали свободу, але це є тільки зовнішня свобода, яка є нагодою до свободи внутрішньої. Роль Церкви у тому, щоб допомогти людині внутрішньо визволитися, стати свобідним», − сказав Блаженніший Святослав у своєму слові.
 
На думку Предстоятеля УГКЦ, людина може долучитися до розбудови демократичного суспільства тільки тоді, коли реалізовує свою внутрішню свободу. «Мати нагоду будувати демократичний устрій ще не означає його збудувати. Церква, займаючись освітою і вихованням, допомагає людям стати свобідними і відповідальними, а, відтак, такі особи будуть реалізовувати нагоду, щоб цієї свободи не втратити», − наголосив очільник греко-католиків.
 
Предстоятель УГКЦ відзначив, що Церкви в Україні не мають можливості вповні здійснювати виховну діяльність, оскільки держава є монополістом в освітній сфері.
 
На завершення доповіді Глава УГКЦ подякував Послам за зустріч, «бо це є свідоцтвом, що вони цікавляться громадянським суспільством в Україні, цікавляться церковним життям і підтримують ВРЦіРО своєю присутністю».
 
Мету зустрічі членів ВРЦіРО з представниками іноземних держав можна окреслити з допомогою слів Фака Фора, Посла Франції. Він відзначив, що про українське суспільство знають лише з його політичної сторони. А насправді в Україні, за словами представника Франції, є потужне громадянське суспільство, якого не всі добачають і розуміють, але воно відбулося і відіграє важливу роль у житті України. Саме для кращого взаємного пізнання і була організована ця зустріч.
 

Немає коментарів:

Дописати коментар