ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

вівторок, 2 серпня 2011 р.

02.08.2011р. Б. / Греко-католицька молодь їде в Мадрид!




Близько 550 молодих людей представлятимуть УГКЦ на Світовому Дні Молоді, який незабаром відбудеться в Мадриді. Цьогоріч близько мільйона молоді з'їдеться з усіх куточків світу, щоб разом молитись, розважатись, спілкуватись та заманіфестувати свою віру у Розп’ятого та Воскреслого Христа.
 
Як інформує сайт УГКЦ, до цього свята також долучиться група молоді УГКЦ з різних регіонів України, а також з Канади та деяких країн Європи. Вперше українська молодь взяла участь у Світовому Дні Молоді у 1991 році.
Мета Світового Дня Молоді – зробити можливим пізнання Христа для сучасної молодої людини. Цьогорічне свято молоді пройде під гаслом із послання Апостола Павла: «Вкорінені й збудовані на Христі, зміцнені у вірі».
За повідомленням Комісії у справах молоді УГКЦ, вже понад рік тому Церква розпочала приготування до цієї події. Комісія у справах молоді УГКЦ взяла участь у двох підготовчих зустрічах в Мадриді. Також було здійснено переклад послання Папи Бенедикта XVI до молоді. Окрім цього українською мовою перекладено сайт Світового Дня Молоді, створено українську інтернет-сторінку цієї події, проведено низку промоційних та інформаційних заходів, налагоджено тісну співпрацю з головним оргкомітетом у Мадриді та посольством Королівства Іспанії для забезпечення віз учасникам з України.
«Дуже важливо, щоб для кожного учасника Світового Дня Молоді ця подія стала паломництвом віри, а не лише нагодою пізнати інші країни чи міста», – зазначив голова Комісії у справах молоді УГКЦ о. Ростислав Пендюк. Для досягнення цієї мети окремі групи проводили свої підготовчі зустрічі, обговорювали послання Папи, разом молились. Також у самій Іспанії молодь братиме участь у молитовних чуваннях і служитиметься Божественна Літургія також і у Східному обряді.
Таке чисельне зібрання молоді усього світу є нагодою не лише для пізнання інших культур і народів, але й для представлення власної самобутності – культурної та духовної. «Ті, хто любить свій народ і свою Церкву, можуть стати добрими свідками та промоторами для інших людей. Ми віримо, що молодь нашої Церкви, яка братиме участь у Світовому Дні Молоді в Мадриді, стане такими добрими свідками», – пояснив о. Ростислав.
Нагадаємо, що ХХVI Світовий День Молоді пройде в Мадриді (Іспанія) з 16 по 21 серпня. Свята Меса, якою розпочнеться День Молоді, відбудеться в центрі Мадрида. З 16 по 19 серпня триватиме Фестиваль Молодих, на якому молодь представлятиме свою культуру, мови та досвід. Папа Бенедикт XVI приїде до іспанської столиці 18 серпня. Привітальну церемонію Папи Римського заплановано в центрі Мадрида на 16 годину. Наступного дня ввечері молодь візьме участь у хресній дорозі, яка буде проходити головними вулицями міста. 20 серпня учасники вирушать з Мадрида у восьми кілометрове паломництво на колишнє літовище Чотирьох Вітрів, де відбудеться молитовне чування з Бенедиктом XVI. В цьому часі в спеціальних палатках буде відбуватися адорація Пресвятих Дарів.
Кульмінацією Світового Дня Молоді буде Свята Меса в неділю 21 серпня під супроводом Святішого Отця. Після її закінчення буде проголошено наступне місце міжнародної зустрічі молоді.
Світовий День Молоді започаткував Папа Іван Павло II у Квітну неділю 1984 року, коли закликав молодь Рима спільно відсвяткувати Рік Покути. У 1985 році Святіший Отець оприлюднив послання, звернене до молоді всього світу, а також встановив Світові Дні Молоді. Вони проходили в Буенос-Айресі (близько мільйона молодих людей), Сантьяго-де-Компостела, Ченстохові, Денвері, Манілі (близько 4 млн.), Парижі, Римі, Торонто, Кельні, Сіднеї. Світові дні молоді відбуваються раз на два-три роки. 

За матеріалами: РІСУ
http://www.credo-ua.org/2011/08/48587 

Немає коментарів:

Дописати коментар