ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

суботу, 15 лютого 2014 р.

15.02.2014р. Б. / Глави трьох українських церков оприлюднили своє звернення щодо мирного розв’язання кризи в Україні


Глави трьох українських церков оприлюднили своє звернення щодо мирного розв’язання кризи в УкраїніЗВЕРНЕННЯ
 Українських Церков щодо  мирного розв’язання суспільно-політичної кризи та припинення силового протистояння в Україні

 Українські Церкви ще раз підкреслюють свою відданість виключно мирному врегулюванню громадянського конфлікту в Україні та підтверджують принципи, викладені у «Зверненні керівників Церков і релігійних організацій до своїх вірних та всіх людей доброї волі у зв’язку з суспільно-політичною ситуацією в Україні» від 10 грудня 2013 р., у «Зверненні Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій з нагоди Дня Соборності та Свободи України» від 22 січня 2014 р., у Комюніке екстреного засідання Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій від 22 січня 2014 р. та у «Заяві Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій за результатами зустрічі з Президентом і опозицією» від 25 січня 2014 р.

Ми позитивно оцінюємо факт звільнення станом на 14 лютого ц. р. силовими органами всіх заарештованих учасників мирних зібрань, про що нам стало відомо з мас-медіа.

Ми вважаємо, що для подолання кризи сторони якнайшвидше могли би зробити три наступних кроки:

- закриття представниками держави щодо всіх учасників протестів кримінальних проваджень та скасування стягнень, пов’язаних із масовими акціями;

- добровільне звільнення протестуючими адміністративних будівель та забезпечення допуску осіб, які там працюють, до своїх робочих місць, розблокування вулиці Грушевського у м. Києві;

- влада, опозиція і авторитетні представники громадянського суспільства (наприклад: Ініціативна група Перше грудня та ін.) шляхом плідного діалогу в найкоротший термін узгоджують взаємно прийнятну політико-правову модель врегулювання конфлікту заради припинення кровопролиття, відновлення верховенства права і конституційного ладу, повернення повноти прав і свобод громадян, збереження територіальної цілісності, суверенітету та незалежності України.

Треба пам’ятати, що високу мету, якою є незалежність Української Держави, її воля, цілісність, спільне благо народу та захист його свобод треба осягати гідними засобами, бо мета не оправдовує засобів.


«Не будь переможений злом, але перемагай зло добром!» (Послання до Римлян, Гл.12, ст.21).

Патріарх Філарет (Денисенко)Предстоятель Української Православної Церкви Київського Патріархату;
Верховний архієпископ Святослав (Шевчук)Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви;

Михайло ПаночкоСтарший єпископ Церкви християн віри євангельської України;

14 лютого 2014 р.

Джерело: КІРІОС

Немає коментарів:

Дописати коментар